22 آبان 1397

مراسم تجلیل از عوامل خدمتگزار مدارس پسرانه

مولف: علیرضا رضایی   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:

📣 #خبر #اطلاعیه

📍 به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی شهدای موتلفه اسلامی، مراسم تجلیل از عوامل خدمتگزار مدارس پسرانه شهدای موتلفه اسلامی با حضور مدیرعامل موسسه، مدیر خدمات و پشتیبانی و همچنین کلیه عوامل خدمتگزار مدارس شهدای موتلفه اسلامی، عصر روز دوشنبه 21 آبان‌ماه 1397 در محل سالن زنده یاد استاد عسگراولادی(ره) برگزار گردید.
     در این مراسم جناب آقای حائری زاده مدیرعامل موسسه، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عزاداری همکاران در ایام محرم  و صفر از زحمات و تلاش های عوامل خدمتگزار مدارس تشکر و قدردانی نمودند.
ایشان ضمن برشمردن نکاتی در باب رعایت اخلاق حرفه ای و توجه به دو اصل صداقت و امانتداری در فعالیت ها اشاره کردند بنده این نکات را مِن باب توصیه عرض میکنم، چرا که الحمدلله همه به آن واقف و عامل هستید و می‌دانید رعایت صداقت در رفتار و گفتار و امانتداری اموالی که به عنوان بیت المال در اختیار ما می‌باشد دو رکن است که هرگز نباید از آن غافل شد.
ایشان همچنین پس از تذکر در رابطه با توجه و تقید به نظافت شخصی و رعایت احکام مطهرات و نجاسات افزودند همه‌ی ما باید درآراستگی و پوشش به روش ائمه طاهرین (علیهم السلام) و بزرگانی چون حضرت امام(ره) عمل کنیم.
بنا بر این گزارش در پایان این مراسم هدیه ای به رسم سپاس به عوامل خدمتگزارِ مدارس اهدا گردید.

🚧 #موسسه_فرهنگی_شهدای_موتلفه_اسلامی 
 
🎯 @motalefeh_sch_ir
👆👆👆👆👆
 

تعداد مشاهده (57)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "مراسم تجلیل از عوامل خدمتگزار مدارس پسرانه "


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید