8 دی 1397

جلسه بررسی ساختار و ثثبیت محتوای دوهفته نامه حبیب

مولف: علیرضا رضایی   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:

📣 #خبر 

✍️ به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی شهدای موتلفه اسلامی، جلسه بررسی ساختار و ثثبیت محتوای دوهفته نامه حبیب ( نشریه داخلی موسسه فرهنگی شهدای موتلفه اسلامی ) با حضور مدیرعامل موسسه و مسئول روابط عمومی موسسه ، هیات تحریریه و دبیران  گروه های دوهفته‌نامه حبیب  عصر روز دوشنبه 17 دی‌ماه 1397 در محل سالن زنده یاد استاد عسگراولادی(ره) برگزار شد.
   در این مراسم جناب آقای حائری زاده مدیرعامل موسسه، ضمن تشکر از دست‌اندرکاران و هیات تحریریه عنوان کردند : جای خالی چنین نشریه ای در موسسه احساس می‌شد که بحمدالله با شروع انتشار آن گام بزرگی در جهت اطلاع‌رسانی و تولید محتواهای آموزشی و فرهنگی توسط همکاران ستادی و مقاطع برداشته شد.
   ایشان دو عنصر انگیزه و صداقت را پایه های موفقیت در این کار دانستند و افزودند خوب است که محتوای این نشریه را با نگاهی هنرمندانه، هم از بعد زیباسازی و هم بعد زیبایی شناسی تولید ومنتشر کنید چرا که آنچه از دل برآید لاجرم بر دل نشیند، بنابراین نمی توان از سر رفع تکلیف به این ماجرا نگاه کرد.
   همچنین در ادامه جلسه، مسئول روابط عمومی موسسه به ارائه ساختار اولیه و تشریح سازوکار اجرایی و تامین محتوای نشریه پرداخت و در ادامه اعضاء به تبادل نظر و ارائه تغییرات مورد نظر پیشنهادی در جهت بهبود و تثبیت ساختار نشریه پرداختند .

🚧 #موسسه_فرهنگی_شهدای_موتلفه_اسلامی 
 
 
🎯 @motalefeh_sch_ir
👆👆👆👆👆
 
   

تعداد مشاهده (188)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "جلسه بررسی ساختار و ثثبیت محتوای دوهفته نامه حبیب"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید