13 بهمن 1397

رو نمایی از پایگاه های اطلاع رسانی

مولف: علیرضا رضایی   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:


📣 #خبر #فناوری_اطلاعات 

📍به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی شهدای مؤتلفه اسلامی، پایگاه های اطلاع رسانی مدارس و موسسه فرهنگی شهدای موتلفه اسلامی با محتوا و ظاهری متفاوت با هدف بهبود و بهینه ارائه خدمات ، اطلاع رسانی ها ، گزارش فعالیت های آموزشی،پرورشی و پژوهشی ، پیش ثبت نام الکترونیکی و ... رونمایی شد .
در همین راستا، علیرضا رضایی مسئول فناوری اطلاعات موسسه بیان داشت: با توجه به رویکردهای جدید و سیاست های اتخاذ شده ، بر آن شدیم تا با تحول پایگاه های اطلاع رسانی مدارس و موسسه بتوانیم گامی موثر در جهت ارتقاء نقش فناوری اطلاعات برداشته باشیم تا با استفاده از آن خدماتی گسترده تر و روان تر را ارائه دهیم . واحد فناوری اطلاعات موسسه تلاش نموده است تا با بکار گیری طراحی استاندارد و مدرن در قالب گرافیکی پایگاه های اطلاع رسانی ، استفاده مراجعه کنندگان به این پایگاه ها را ساده تر و نتیجه دریافت محتوا ها را برای  آنها موثر تر کند.همچنین این واحد تلاش نموده تا میزکاری کاربردی تر ، زیبا تر و ساده تر را برای مسئولین سایت فراهم کند تا بتوانند فعالیت های مدرسه خود را بصورت اثر بخش و واضح به مراجعه کنندگان ارائه دهند .
در طراحی های جدید تلاش شده که قالب کلی مدارس بصورت یکپارچه و متمرکز باشد ، همچنین دارای بخش های مشخص و گویا در عنوان های متفاوت باشد .
ایجاد قابلیت دسترسی و محتواهای متفاوت برای دانش آموزان ، اولیا،پرسنل و مراجعه کنندگان در این طراحی دیده شده است 
همچنین اضافه شدن بخش "مرکز آموزش ها " ، " سوالی در ذهن دارید(FAQ) " ، " با ما در ارتباط باشید " از ویژگی های جدید این تغییرات می باشد ؛ امید است که با ایجاد این امکانات جدید ، مسیری ساده تر برای استفاده همگان در دسترس قرار گیرد.
 
🚧 #موسسه_فرهنگی_شهدای_موتلفه_اسلامی 
 
 
🎯 @motalefeh_sch_ir
👆👆👆👆👆

تعداد مشاهده (241)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "رو نمایی از پایگاه های اطلاع رسانی "


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید