13 بهمن 1397

پیام مدیرعامل محترم موسسه

مولف: علیرضا رضایی   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:


📣 #پیام 

📍پیام مدیرعامل محترم موسسه فرهنگی شهدای موتلفه اسلامی در طلیعه چهلمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی

✍️ بسم الله الرحمن الرحیم ،  ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام شهادت حضرت صدیقه طاهره (س) ، اول پرچمدار ولایت پذیری و ولایت مداری، تقارن این روزها با ایام ا... دهه مبارک فجر را گرامی میداریم. 
این نهضت از سال 41 و با کار فرهنگی و ایجاد بستر مناسب در افکار و اندیشه ها توسط حضرت امام خمینی (ره) از طریق سخنرانی ها و صدور اعلامیه ها در مناسبت های مختلف آغاز شد و با بیداری مردم و اگاهی های ایجاد شده در آحاد جامعه ، این حرکت منتج به انقلاب سال 57 شد.
 از این نهضت بیش از اینکه یک انقلاب سیاسی باشد ، می توان به عنوان انقلاب فرهنگی و اعتقادی نام برد که پیام مشخص آن این بود: هرگونه تحول و اعتلاء در جامعه، مشروط و منوط به ایجاد زیر ساخت های فرهنگی خصوصا اعتقادات دینی و باور های مذهبی است.
ما نیز در موسسه فرهنگی شهدای موتلفه اسلامی به ثمر نشستن این انقلاب مقدس را که با تمام مخاطرات و خصومات استکبار جهانی به بلوغ جوانی رسیده و امسال چهل سالگی اش را به جشن می نشنید ، تبریک و تهنیت عرض می نمائیم.
مقام مبارزان ، مجاهدان و شهدای راه حق را ارج نهاده و برای مرحومین علو درجات را از خداوند متعال خواستاریم و از درگاه احدیت مسئلت داریم انقلاب اسلامی را به رهبری حضرت ایت الله العظمی امام خامنه ای (حفظه الله) تا رسیدن به حکومت عدل حضرت حجت بن الحسن العسگری (ارواحنافداه) حفظ نماید. ان شالله 
حسین حائری زاده
12 بهمن 97
 
🚧 #موسسه_فرهنگی_شهدای_موتلفه_اسلامی 
 
 
🎯 @motalefeh_sch_ir
👆👆👆👆👆

تعداد مشاهده (224)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "پیام مدیرعامل محترم موسسه "


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید